fbpx
“Flow Consulting” – Vertės kūrimo metodika įmonėms
Skirta komandos nariams, geriau pažinti savo asmenybę ir
sustiprinti komandos bendradarbiavimą.
Metodika paremta verslo eksperto ir futuristo Roger Hamilton sukurta „Wealth Dynamic“(WD) profiliavimo sistema. Tai aktuali ir efektyvi sistema, kurios ištakos kildinamos iš senovės Kinijos I Ching filosofijos, papildytos šiuolaikinio verslo įžvalgomis ir Karl Jung žmogaus pažinimo psichometrinėmis skalėmis. Senovės ir šiuolaikiškų žinių sinergija leidžia patyrinėti savo asmenybę ir keičia požiūrį į save ir komandą, padeda įgalinti lyderystę.

Kokia to pasekmė? Dažniausiai, pervargimas ir net išsekimas, abejonės dėl karjeros ar savivertės, nepažinimas savo striprybių ir nesupratimas, kas iš tikrųjų motyvuoja veikloje.

Po pažinties su metodika:

„FLOW CONSULTING“ metodika susideda:

  • komandos narių testavimas – vertės kūrimo organizacijoje profilio nustatymas (iki 20 min. trukmės asmeniui).
  • Bendras komandos profilio sudarymas.

Susisiekite dėl pasiūlymo Jūsų įmonei ar Vadovų komandai.

Noriu Flow Consulting sesijos asmeniškai

(*) Kiekvienas  komandos narys atlieka „Wealth Dynamics“ vertės kūrimo profilio nustatymo testą, kurio dėka įsivardina savo:

Atsiliepimai 

Ką sako klientai:

Metodikos Konslutantė ir Fascilitatorė:

Džiuginta Gruodienė ,sertifikuota „Entrepreneurs Institute“ konsultantė.

Po sėkmingos +20 metų karjeros verslo pasaulyje šiuo metu Džiuginta yra žinoma kaip karjeros konsultantė ir mentorė, bei sąmoningos asmenybės ugdymo entuziastė.

Džiuginta baigė vadovų magistrantūros studijas ISM universitete, turi verslo administravimo magistro laipsnį. Mokėsi „Leadership Development Institute“ Briuselyje. Ji užėmė vadovaujančias pareigas Citco Vilnius, UAB, bei Telia Grupės įmonėse.

“Tikiu, kad kiekviename žmoguje slypi lobiai, tik reikia išdrįsti į juos pažiūrėti. Mano misija – įkvėpti žmones atrasti PRASMĘ savo VEIKLOJE ir mėgautis gyvenimu.” – sako Džiuginta.
Daugiau informacijos:
a
Emeritus Education

Lorem ipsum dolor sit amet con sectetur adipisicing elit sed don eiusmod tempor inci