fbpx
Susipažinkime

“Patirk pasaulį atvira širdimi”
                                      – Džiuginta

Džiuginta Gruodė

“Aš – Moteris. Kadaise pavargusi nuo išorės sėkmės atributų vaikymosi ir primetamų lūkesčių. Ieškojau laimingo gyvenimo paslapčių seminaruose, stovyklose, paskaitose, knygose…, bet radau atsakymą, tik atsigręžus į savo vidaus lobynus. PažinauMoterį gyvenančią manyje. Atvėrus širdį mane supančiam pasauliui, priėmiau jį tokį koks yra.

Integravau savo, kaip moters talentus ir jų veikimo principus vyriškame ir stūktūruotame verslo korporacijų pasaulyje, pilname kovos, konkurencijos ir varžymosi.

Per daugiau kaip 20 metų karjeros, tarptautinėse korporacijose,  pati patyriau ir mačiau, kaip moterys jaučiasi siekdamos karjeros, kaip kenčia, konkuruoja, patiria įtampą ar net sutrikdo sveikatą, kaip nusivilia pasiekusios aukštumų ir kaip vėl atranda gyvenimo džiaugsmą atsigręžusios į savo esybę.

Sukauptos žinios ir patirtis tapo mano pačios keliu į harmoningą ir vientisą gyvenimą. Tikiu, kad jos bus naudingos ir Tau.

Kviečiu stabtelt ir įsiklausyt į savo širdį, pajausti ką tyliai ji Tau kužda, patirti perKūną ir paŽinus Moterį vidinę savo vėl žengti drąsiai svajonių link. Juk  Gyvenimas tikĖjimas…”

Formalumus mėgstantiems:

Sertifikuota ICF ACC koučerė, “Entrepreneurs Institute” FLOW metodikos konsultantė, Sąmoningo verslo Mentorė, kursų autorė ir lektorė.

Associate Certified Coach (ACC)

Sertifikuota asocijuota koučingo specialistė (ACC)

ACC akreditacija patvirtina, kad koučingo specialistas yra apmokytas ir turintis praktikos specialistas. Taip pat yra išlaikęs tarptautinį akreditacijos egzaminą, bei savo darbo praktikoje taiko ICF (Tarptautinės Koučingo Federacijos) pagrindines kompetencijas ir laikosi etikos kodekso. Gavusieji šią akreditaciją parodo, kad yra įsipareigoję laikytis aukštų etikos standartų ir, atlikus griežtą vertinimą, įrodė savo profesinę kompetenciją dirbant su klientais.

Nori sužinoti daugiau? Susisiek jau šiandien!

Džiuginta Gruodė
Tel: +370 614 45555
a
Emeritus Education

Lorem ipsum dolor sit amet con sectetur adipisicing elit sed don eiusmod tempor inci