fbpx
TIKROJI AŠ – šventinis patyriminis vakaras Vilnius
TIKROJI AŠ – šventinis patyriminis vakaras Vilnius

TIKROJI AŠ – šventinis patyriminis vakaras Vilnius

Tam, kad būti tikrume ir gebėti išreikšti save, pirmiausia reikia suprasti save. O kaip suprasti, kai nuo mažų dienų esi įtakojama aplinkos reikalavimų – kokia turi būti, ką ir kaip sakyti bei elgtis, kad būtum gera mergaitė, vėliau moteris, žmona, mama, darbuotoja. 

Tikroji Tavo Esybė apipinama pastangų, atitikti savo gyvenimo roles ir aplinkos lūkesčius, voratinkliais. Ir galiausiai jau pati savęs nebegirdi – nei ko Tu nori, nei kas Tu esi?

Kviečiu Tave į šventinį Moters dienos proga rengiamą patyrimo vakarą “ Tikroji Aš”:

Per visoms moterims tokią artimą temą, kaip dėvimi ar svajojami dėvėti drabužiai, perprasi kokias žinutes siunčia Tavo tikroji Esybė ir kas užkoduota Tavo stiliaus pasirinkimuose.

Kviečiu pasibuvimui, kuriame:
⚜️ Įnešim aiškumo ir išnarpliosim Tavo vidinių įsitikinimų voratinklius, trukdančius pačiai girdėti save.

⚜️Atrakinsime Tavo Tikrosios Aš kodus ir išskleisime juos aiškiomis pasąmonės žinutėmis. Šios lyg gairės padės Tau atrasti naujus būdus susijungti su savo Esatimi.

⚜️ Patirsi save per Gamtos stichijas ir archetipus, įnešančius aiškumo savęs gilesniam supratimui.

⚜️ Žinosi ką daryti toliau ir aiškiai įsivardinsi pirmuosius žingsnius TIKROSIOS AŠ išskleidimui.

 

Vakaro metu naudojami integralūs įrankiai: transformacinis koučingas, archetipinės savęs pažinimo kortelės “Style Cards” bei pokytį aktyvuojanti energijos transmisija pagal pajautimą.Pajausk ar nori panerti į savo gylius apjungiant proto ir širdies balsą ir registruokis – vietų skaičius ribotas.

_____________
VAKARO INVESTICIJA: 55 EUR
RENGINIO VIETA: VILNIUS, Grybo g. 17, Studija „Anahata”

#TikrojiAS
#ATSILIEPIMAI
“Džiaugiuosi pabuvusi šiltame ir jaukiame moterų rate, kuris leido atsiverti ir patirti. Dėkoju už švelnų, subtilų ir labai taiklų vedimą. Išėjau su stipria žinute ir priminimu sau apie save ir Tikrąją Aš.Šis renginys padės toms, kurios ieško atsakymų, ženklo bei žinutės sau. 

Viskas buvo taip nuostabu, ačiū Džiuginta!”

– GIEDRĖ ELIAKAS

 

“Čia paliekamas protas už durų – kalba intuicija ir pąsamonė. Apie tave. Kokia buvai, kokia esi ir kur link eini. Kodėl ir kaip tavo gyvenimas kelias nuvingiavo būtent taip… 

Tiesiog jauku, gera ir saugu nerti gylyn… ir nustebinti pačią save.”

– LINA E.

 

“Renginio patirtis leidžia sau atsakyti į kylančius klausimus, leidžia pažinti, atpažinti save, savo talentus, kryptis. O gal pagalvoti apie ką tiesiog nepagalvodavau:)

Vis dar esu paieškoje savo širdies veiklos – tad man buvo labai smalsu ir smagu patyti save iš šono t.y. per korteles:) gavau naujų suvokimų ir informacijos.

Labai patiko vakaro vedimas, aplinka. Dėkoju!”

– JOLANTA B.

________
Į patyrimo gylius jus lydės:
Džiuginta Gruodė – savivertės, savirealizacijos temų ir Moters Misterijų pasaulio tyrinėtoja, padedanti atrasti prasmę virsmo laikmečio karjeroje, pasitelkiant koučingo, mentorystės bei unikalaus integralumo metodus. Ji kryptingai kuria erdves pokyčiui individualaus žmogaus bei grupės aktyvacijai ir plėtrai.

Tel.pasiteiravimui: +37061445555

El.paštas: dziuginta@mentore.lt

Data

Kov 09 2023
Galiojimas baigėsi!

Laikas

18:30 - 21:00

Kaina

55.00 €

Daugiau informacijos

Pirkti Bilietą

Vieta

Studija "Anahata"
Grybo g. 17, Vilnius

Organizatorius

Mentorė Džiuginta Gruodė
Mentorė Džiuginta Gruodė
Telefonas
+37061445555
El. paštas
dziuginta@mentore.lt
a
Emeritus Education

Lorem ipsum dolor sit amet con sectetur adipisicing elit sed don eiusmod tempor inci