fbpx
Vakaras Moterims – PAŽADINK AKIŲ ŠVYTĖJIMĄ
Vakaras Moterims – PAŽADINK AKIŲ ŠVYTĖJIMĄ

Vakaras Moterims – PAŽADINK AKIŲ ŠVYTĖJIMĄ

Susijungusios trys savų sričių profesionalės DŽIUGINTA, JUSTINA ir VILIJA sukūrė autentišką VAKARĄ MOTERIMS, norinčioms NAUJAI atrasti savo švytinčių akių paslaptį ir prigimtį.
Pamenate kai sutikote moterį, kurios akys tiesiog ŠVYTI! Aplink ją buriasi nuostabūs, pozityvūs žmonės, o tvyranti energija tokia lengva, švelni ir nenusakomai ypatinga.
MOTERIS, kurios akys švyti – tai tarsi magnetas, kuris pritraukia sėkmę jos autentiškame gyvenime!
Ir Tu gali tai patirti, pažadinti ar NAUJAI prisijaukinti!
PROGRAMA:
I DALIS
Vakaro metu Moterų mentorė DŽIUGINTA GRUODIENĖ pakvies pažadinti savąją prigimtį, pagal pasirinktą jausmą, norimą būseną. Kuri atliepia vidinę motyvaciją gyvenimo džiaugsmui.
Džiuginta padės suprasti kas su manimi vyksta? Pokyčiai viduje žadina alkį ieškoti tikrosios savęs, kyla klausimas kaip pateikti išoriniam pasauliui pažadintą savo akių švytėjimą. Vakaro metu harmoningas savęs pajautimas apjungs vidines būsenas ir išorę.
Realioms moterims | Aiškia kalba | Laikas skirtas Sau!
II DALIS
Akių švytėjimas neatsiejamas nuo moteriškų išorinių elementų, vienas iš jų – subtilus dieninis makiažas. Jo paslaptis ir subtilius, lengvai įgyvendinamus efektus atskleis viena žinomiausių vizažo meistrų JUSTINA GAFARO.
Ilgametė Justinos patirtis bei darbas su nuotakomis, televizijos žvaigždėmis ir realiomis moterimis padės sukurti lengvą, kiekvienai išmokstamą dieninio makiažo receptą. Pažadame, jog visi makiažo perliukai bus suverti į gražų vėrinį, kurį galėsite pritaikyti kasdienai pabrėžti savo akių švytėjimą.
VAKARAS MOTERIMS bus gausus dovanomis ir ypatingai malonia tvyrančia atmosfera. Tai padės sukurti kompanijos GROŽIO LOGIKA vadovė, solo verslų mentorė VILIJA ŠEPUTIENĖ.
Bilietai:https://gafaro.lt/product/pazadink-akiu-svytejima-vakaras-moterims/?fbclid=IwAR1y-l9BurfiWM9c1vLvZxeTMAxUCYCHdy5P05DLk6WFMmlGqb993hg8GBw

Tel.pasiteiravimui: +37061445555

El.paštas: dziuginta@mentore.lt

Data

Lie 18 2023
Galiojimas baigėsi!

Laikas

17:30 - 20:30

Kaina

49.00 €

Vieta

Palanga, Grand Dunes Hotel
Birutės al. 26, Palanga

Organizatorius

Mentorė Džiuginta Gruodė
Mentorė Džiuginta Gruodė
Telefonas
+37061445555
El. paštas
dziuginta@mentore.lt
a
Emeritus Education

Lorem ipsum dolor sit amet con sectetur adipisicing elit sed don eiusmod tempor inci