Kursai Moterims

Tai unikalūs ir autentiški, mano pačios sukurti kursai ir seminarų ciklai Moterims.

Nevadinu jų mokymais, nes nelaikau savęs mokytoja. Esu Moteris,  pati patyrusi buvimą konkurencinėje verslo aplinkoje, šios aplinkos griežtumą, keliamą įtampą ir ieškojusi atsakymų – kaip išlikti harmoningai, kaip būti moteriškai ir gyventi pasitikint gyvenimo tėkme, be kontrolės ir savęs spaudimo, kad atitikti kitų primetamus reikalavimus.


Todėl šie kursai – tai patyrimas kiekvienai. Čia daug praktikų, pasidalinimų, naujų suvokimų, užduočių, kurias tuoj pat galima integruoti ir taikyti kasdienoje.
 

Šie patyriminiai kursai ir seminarai moterims, siekiančioms atrasti vidinę harmoniją ir perprasti kaip suderinti karjeros siekimą ir veikimą iš moteriškos energijos. Dalinuosi tik tuo, ką pati patyriau ir pritaikiau praktiškai ir kas suveikė man.

Kodėl?

Vis daugiau moterų užima aukščiausias pozicijas įmonėse, vis drąsiau vysto asmeninį verslą ar valdo didžiules kompanijas. Tačiau ar susimąstome, kokia viso to kaina?

Juk verslo pasaulis – griežtų taisyklių, greitų sprendimų ir kovos už būvį ringas. Čia moters prigimtinės savybės: švelnumas, grožis, atjauta, jautrumas ir natūrali tėkmė užspaudžiamos. Jos virsta konkuruojančios, griežtos, įsitempusios (dažnai ir  persitempusios) kovotojos amplua.

Labai dažnai į tokią aplinką patekusi gabi, perspektyvi, jaunatvišku maksimalizmu spinduliuojanti ir daug svajonių turinti moteris tampa stipria, griežta ir aršia verslo vilke, besivadovaujančia vyrams būdingais strateginiais metodais, nejausdama, kaip praranda gyvenimo džiaugsmą, lengvumą, polėkį, meilę, dažnai sveikatą ir… pačią save.
Taip galiausiai ji pameta savo svajones ir siekia tik to, ką turi kiti, vis kildama karjeros laipteliais. O užkopusi ir neradusi nei laimės, nei džiaugsmo, pasijaučia vieniša, it ta vilkė, kuriai iš sielvarto belieka kaukti.

Ar kada susimąstei, kaip pasikeistų Tavo gyvenimas jei kasdieniai pasirinkimai būtų tik iš Tavo pajautimo ir intuicijos? 

Verslo pasaulyje, kur svarbiausia – galia ir tikslai, moteris besistengianti pritapti, stengias supakuoti natūralias prigimtines moteriškas savybės: intuiciją, švelnumą, atjautą, emocijų raišką – į dailią dovanų dežutę ir perrišti ją kaspinėliu. Taip ji pasiekia tik vieno: visa jos gyvybinė energija, it suspausta spyruoklė, pradeda veržtis kitokiais būdais. Sveikatos problemos, santykių griūtys, pykčio proveržiai, vienatvės jausmas, nerimo priepuoliai ar net perdegimas lydi ne vieną.

Harmonija gamtoje būtina, reikalinga ji ir kiekvienai iš mūsų – vyriško ir moteriško prado suderinamumas yra svarbu. Vietoj to, kad susikoncentruotų tik į rezultatą, skirtingai nuo vyrų, moteris turi sau leisti mėgautis pačiu procesu, atsipalaiduoti ir leisti tekėti įvykiams sava vaga. Kaip to pasiekti?  Kaip savo nesėkmes paversti laipteliu į sėkmę?

Kursų metu gryninamės:

  • =Kaip moteriai darbe išlikti moteriškai ir harmoningai.
  • =Nuo ko pradėti ir susikurti moteriškumui palankią aplinką ofise.
  • =Kaip, tarp griežtų taisyklių ir greitų sprendimų verslo pasaulyje, suderinti lengvumą, polėkį, gyvenimo džiaugsmą ir savo prigimtį.
  • =Kaip iš naujo pamilti savo darbą arba kaip išdrįsti pradėti širdžiai mielą veiklą.
  • =Kaip atrasti vidinę harmoniją ir vėl jaustis laimingai.
  • =Kaip apjungti visas svarbias gyvenimo sritis ir gyventi vientisą ir pilnavertį gyvenimą.
  • =Ir žinoma – kuo skiriasi veikimas iš moteriškos ir vyriškos energijos būsenų.

Įmonėms:

Šis patyriminis kursas, ar tik jo dalis, gali būti pritaikytas ir įmonės darbuotojų komandai, siekiančiai savęs pažinimo. Puikiai tinka kaip komandos formavimo renginys (iki 20 žm.).

Idealus formatas įmonei, siekiančiai
padidinti darbuotojų pasitenkinimą darbu ir tuo pačiu įgalinti darbuotojas jausti daugiau darnos ir vientisumo visose gyvenimo srityse.

Tokie mokymai visuomet bus adaptuoti prie Jūsų įmonės poreikių ir orientuoti į ilgalaikę naudą. 

Jeigu Jūsų įmonę domina darbuotojų gerovė ir jų motyvacijos kėlimas, susisiekite su manimi apačioje nurodytais kontaktais.

Susisiek – jei nori sužinoti apie artimiausius kursus ar pritaikytos programos grupei moterų!

“Visų pirma, šis kursas moterims buvo naudingas tuo, kad per ilgą laiką jis buvo pirmasis, nukreiptas ne į profesinės kompetencijos kėlimą, bet atsigręžimą į savo vidų, būsenas ir jausmus. Retai susimąstydavau, kuo moters vaidmuo profesinėje veikloje skiriasi nuo vyro, tad kurso metu sužinoti dalykai apie prigimtines moterų savybes atvėrė akis. Buvo naudinga analizuoti save moterų grupėje, kurių patirtys leido suprasti, kad visos dažnai išgyvename panašias situacijas darbe ir asmeniniame gyvenime.”

– Dominyka –

Džiuginta Gruodienė

Nori sužinoti daugiau? Susisiek jau šiandien!