Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/naaslt/domains/mentore.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 2630
#3.Kursai Moterims - Mentore.lt

Tai unikalūs ir autentiški, mano pačios sukurti kursai ir seminarų ciklai Moterims.

Nevadinu jų mokymais, nes nelaikau savęs mokytoja. Esu Moteris,  pati patyrusi buvimą konkurencinėje verslo aplinkoje, šios aplinkos griežtumą, keliamą įtampą ir ieškojusi atsakymų – kaip išlikti harmoningai, kaip būti moteriškai ir gyventi pasitikint gyvenimo tėkme, be kontrolės ir savęs spaudimo, kad atitikti kitų primetamus reikalavimus.

Šie patyriminiai kursai ir seminarai skirti moterims, siekiančioms atrasti vidinę harmoniją ir perprasti kaip suderinti karjerą ar savo verslo vystymą bei veikimą iš moteriškos energijos. Dalinuosi tik tuo, ką pati patyriau ir pritaikiau praktiškai ir kas suveikė man.

Čia daug praktikų, pasidalinimų, naujų suvokimų, užduočių, kurias tuoj pat galima integruoti ir taikyti kasdienoje. 

Kam skirti?

⚜️Įmonėms ar darbuotojų komandai, siekiančiai savęs pažinimo. Puikiai tinka kaip komandos formavimo ar motyvacinis renginys.

⚜️Idealus formatas įmonei, siekiančiai padidinti darbuotojų pasitenkinimą darbu ir tuo pačiu įgalinti darbuotojas jausti daugiau darnos ir vientisumo visose gyvenimo srityse

Tokie mokymai visuomet bus adaptuoti prie Jūsų įmonės poreikių ir orientuoti į ilgalaikę naudą. 

Jeigu Jūsų įmonę domina darbuotojų gerovė ir jų motyvacijos kėlimas, susisiekite su manimi apačioje nurodytais kontaktais.

⚜️ Moterų ratui, stovyklai praturtinti ar draugėms, norinčioms prasmingai ir įdomiai praleisti vakarą, pažinti viena kitą dar giliau ir įgyti daugiau pasitikėjimo.

Susitikimų galimos temos: 

  • =Kaip moteriai darbe išlikti moteriškai ir harmoningai bei siekti tikslų.
  • =Pasitikėjimo ugdymo Dirbtuvės "Moters Savivertės Galia".
  • ="Tikroji AŠ" - žaismingas savęs pažinimas per Stiliaus korteles.
  • =Sąmoningo Verslo Matrica - kur keliaujam su Naujuoju laikmečiu?
  • =Kaip, tarp griežtų taisyklių ir greitų sprendimų verslo pasaulyje, suderinti lengvumą, polėkį, gyvenimo džiaugsmą ir savo prigimtį.
  • =Kaip pažinus save iš naujo pamilti savo darbą arba kaip išdrįsti pradėti širdžiai mielą veiklą.
  • =Ir žinoma – kuo skiriasi veikimas iš moteriškos ir vyriškos energijos būsenų.

Kodėl tokios temos?

Vis daugiau moterų užima aukščiausias pozicijas įmonėse, vis drąsiau vysto asmeninį verslą ar valdo didžiules kompanijas. Tačiau ar susimąstome, kokia viso to kaina?

Juk verslo pasaulis – griežtų taisyklių, greitų sprendimų ir kovos už būvį ringas. Čia moters prigimtinės savybės: švelnumas, grožis, atjauta, jautrumas ir natūrali tėkmė užspaudžiamos. Jos virsta konkuruojančios, griežtos, įsitempusios (dažnai ir  persitempusios) kovotojos amplua.

Labai dažnai į tokią aplinką patekusi gabi, perspektyvi, jaunatvišku maksimalizmu spinduliuojanti ir daug svajonių turinti moteris tampa stipria, griežta ir aršia verslo vilke, besivadovaujančia vyrams būdingais strateginiais metodais, nejausdama, kaip praranda gyvenimo džiaugsmą, lengvumą, polėkį, meilę, dažnai sveikatą ir… pačią save.
Taip galiausiai ji pameta savo svajones ir siekia tik to, ką turi kiti, vis kildama karjeros laipteliais. O užkopusi ir neradusi nei laimės, nei džiaugsmo, pasijaučia vieniša, it ta vilkė, kuriai iš sielvarto belieka kaukti.

Ar kada susimąstei, kaip pasikeistų Tavo gyvenimas jei kasdieniai pasirinkimai būtų tik iš Tavo pajautimo ir intuicijos? 

Verslo pasaulyje, kur svarbiausia – galia ir tikslai, moteris besistengianti pritapti, stengias supakuoti natūralias prigimtines moteriškas savybės: intuiciją, švelnumą, atjautą, emocijų raišką – į dailią dovanų dežutę ir perrišti ją kaspinėliu. Taip ji pasiekia tik vieno: visa jos gyvybinė energija, it suspausta spyruoklė, pradeda veržtis kitokiais būdais. Sveikatos problemos, santykių griūtys, pykčio proveržiai, vienatvės jausmas, nerimo priepuoliai ar net perdegimas lydi ne vieną.

Harmonija gamtoje būtina, reikalinga ji ir kiekvienai iš mūsų – vyriško ir moteriško prado suderinamumas yra svarbu. Vietoj to, kad susikoncentruotų tik į rezultatą, skirtingai nuo vyrų, moteris turi sau leisti mėgautis pačiu procesu, atsipalaiduoti ir leisti tekėti įvykiams sava vaga. Kaip to pasiekti?  Kaip savo nesėkmes paversti laipteliu į sėkmę? Nuo ko pradėti ir susikurti moteriškumui palankią aplinką ofise?

Mano autoriniai kursai ir seminarai nukreipti į tai, kad padėti moterims rasti darną savo gyvenimuose ir paremti moteris, kad jos pradėtų eiti savęs suvokimo keliu.

Susisiek – jei nori sužinoti apie artimiausius kursus ar pritaikytos programos grupei moterų!

“Visų pirma, šis kursas moterims buvo naudingas tuo, kad per ilgą laiką jis buvo pirmasis, nukreiptas ne į profesinės kompetencijos kėlimą, bet atsigręžimą į savo vidų, būsenas ir jausmus. Retai susimąstydavau, kuo moters vaidmuo profesinėje veikloje skiriasi nuo vyro, tad kurso metu sužinoti dalykai apie prigimtines moterų savybes atvėrė akis. Buvo naudinga analizuoti save moterų grupėje, kurių patirtys leido suprasti, kad visos dažnai išgyvename panašias situacijas darbe ir asmeniniame gyvenime.”
– Dominyka –
Džiuginta Gruodienė
Nori sužinoti daugiau? Susisiek jau šiandien!