Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/naaslt/domains/mentore.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 2630
#2. Personal Touch sesijos - Mentore.lt

“Personal Touch” koučingo sesijos

Pokyčio link vedantys pokalbiai.

Kam skirtos koučingo sesijos?

  • =Jei ieškai gyvenime aiškumo ir harmonijos.
  • =Jei sieki vientisumo (angl.integrity) ir klestėjimo visose gyvenimo srityse: darbo, santykių, asmeninio augimo ir potencialo atskleidimo.
  • =Jei nori suvokti savo karjeros ir savirealizacijos galimybes.
  • =Jei nesi patenkinta primetamais lūkesčiais ar pavargai veikti iš “reikia” pozicijos ir sieki suprasti save.
  • =Jei sieki pažinti savo vidinę moterį ir veikti iš moteriškos energijos resursų.
  • =Jei sieki patirti, kuo skiriasi veikimo iš vyriškos ir moteriškos energijos principai versle.
  • =Jei, jauti, kad pavargai nuo išorinio pasaulio spaudimo, skubos ir nori susitelkti į savo vidų.
  • = Tiesiog jauti, kad #PersonalTouch susitikimas gali padėti atsakyti į nerimą keliančius klausimus.

“Personal Touch” Koučingo Sesijų išskirtinumas

#PersonalTouch koučingo sesijos unikalios tuo, kad kiekvienas susitikimas yra individualiai pritaikomas prie asmenybės ir situacijos. Sesijų metu taikau skirtingas technikas ir būdus, atrinktus per daugybę metų praktikos ir kurie geriausiai padeda atrasti tinkamus atsakymus į konkrečius paklausimus. Čia apjungiamos koučingo technikos, mentorystė, lyderystės įgūdžiai, intuicija, kūno išminties kalba ir Visatos dėsnių žinios.

Tokį metodą pasirinkau suvokusi, kad kiekvienas žmogus yra unikalus ir negali būti vieno būdo tinkančio visiems. Būtent asmeninis priėjimas prie žmogaus  mane pačią labiausiai įkvepė ieškojimų kelyje, padėjo patirti save iš naujo ir atrasti labiausia tinkamus sprendimus.

#PersonalTouchSessions – kiekvienai asmenybei unikaliai pritaikyti susitikimai. Aš esu dėl Tavęs. Visos mano žinios, patirtys integruojasi ir tampa autentišku Tau skirtu susitikimu. Čia apjungiant proto išmintį, intuiciją bei širdies pajautimus, einame link pokyčių ir Tavo svajonių išsipildymo.

Tikiu, kad kiekvieno iš mūsų darbo, verslo, šeimos ar santykių, taip pat ir asmeninis augimo potencialas negali būti atskirti vienas nuo kito. Visa tai apsijungia žmoguje ir kuria jį kaip vientisą asmenybę. Viena sritis daro įtaką kitai, tad viskas žmoguje ir jo gyvenime yra susiję. Todėl, kai žmogus suformuluoja užklausą, aprėpiančią tik vieną sritį, atsakymai nebūtinai slypi tik ten. Individualus #PersonalTouch požiūris ir unikalių sprendimų ieškojimas – tai holistinis požiūris į žmogų ir jo gyvenimą.

Kaip tai vyksta?

Pokyčio kelias prasideda nuo susipažinimo:

Paprastai tam yra skiriamas pokalbis Online arba susirašome. Susipažinimo metu susitikriname du pagrindinius dalykus:

– ar tikrai žmogus pasiruošęs eiti pokyčių keliu ir  jam reikalingos #PersonalTouch koučingo sesijos;

– ar aš kaip koučingo specialistė esu tinkama Jums šiame kelyje.

 

Siekiant ilgalaikių pokyčių ir gylio visuomet rekomenduojamas:

minimalus 3 mėn. ciklas. Susitikimai po 1 val. vyksta kas 2-3 savaites. Taip pat yra ir 6 ar 12 mėn. ciklai. 

Kaina nustatoma priklausomai nuo sesijų vietos (Online ar susitikus), nuo sesijų trukmės (galimos nuo 45 iki 90min) ir nuo ciklo trukmės (3-12 mėn.).

Registruokis ir aptarsim tavo situaciją ir kaip aš galiu būti naudinga.

Galimi ir kitokie ilgalaikiai susitarimai tiek individualiai, tiek įmonėms.  Prašom kreiptis – suderinsim, pagal jūsų poreikį ir siekiamą rezultatą.

 

 

Susisiek dėl “Personal Touch” koučingo sesijų!

Džiugintos užduodami klausimai padėjo man savo pačios (mano) klausimuose rasti atsakymus ir susidėlioti svarbiausius prioritetus, ieškant savo krypties karjeros srityje. Taip pat susimąsčiau apie tam tikras gyvenimo sritis, kurių visiškai neanalizavau anksčiau. Džiaugiuosi rezultatu ir dėkoju. Rekomenduoju!

– Agnė –

Jau kurį laiką neturėjau aiškios krypties, tam tikri dalykai vertė jaustis blogai ir nesijaučiau gebanti rasti efektyvius būdus tam tikroms situacijoms spręsti.

Po sesijų su Džiuginta, pradėjau atkreipti dėmesį į dalykus, apie kuriuos anksčiau nesusimąstydavau ar tiesiog ignoruodavau kaip mažai reikšmingus (nors iš tiesų buvo priešingai). Taip pat pradėjau keisti požiūrį į laiko, skiriamo savianalizei, svarbą. Dabar jaučiuosi ramiau ir užtikrinčiau.

Tokios sesijos, tai galimybė geriau pažinti save, kaip asmenybę, pamatyti tam tikrus dalykus iš šalies ir įvertinti iš naujo.

– Urtė –

Visoms mano gyvenimo sritims reikėjo dėmesio, tą supratau sesijų metu, o kreipiausi dėl aiškumo darbinėje veikloje, jaučiausi pasimetusi, užstrigusi ir nuolat jaučiau nepasitenkinimą.

Nauda didžiulė, ko gero sunku viską įvardinti, nes dalis jau tapo mano įprasta gyvenimo dalimi ir pasikeitusiu mąstymu. Vis labiau leidžiu sau jausti gyvenimo tėkmę paleidžiant kontrolę ir įtampą. Jausmas nuostabus, kai karaliauja vidinė ramybė, tada sprendimai aiškesni, o matymas platesnis. Gyvenimo kokybė auga bei gebėjimas mėgautis tuo, ką turiu.

– Laima –

Su savijautos/situacijų/problemų išsigryninimu bei stipriu palaikymu gyvenimas įgauna didesnę prasmę, lengvumą, daugiau spalvų bei skonių. Džiugintos palaikymas viso sesijų ciklo metu padėjo atsiverti patiems geriausiems dalykams, kurie jau buvo apsiruošę ateiti į mano gyvenimą, tik aš to nemačiau. Linkiu visiems mėgautis savo gyvenimu kiek galima labiau. Dėkoju jums, Džiuginta, kad padedate to mokytis.

– Laimė –

Kreipiausi į Džiugintą, nes jaučiau nepasitikėjimą savimi, buvo apėmusios abejonės pasirinkta karjeros kryptim, abejonės dėl esamo darbo ir ieškojau sprendimo dėl naujo darbo paieškos.

Sesijų metu padėjo atrasti savo stipriąsias savybes, susidėlioti prioritetus, susidėlioti veiksmų planą esamai situacijai pakeisti. Galiausiai ėmiau atrasti bent kažkiek laiko sau, labiau pasitikėti savim, nekvescionuoti savo sprendimų, išmokti pasakyti ne, komunikuoti savo poreikius ir norus.

Labai rekomenduočiau žmogui, kuriam reikia ne greitų receptų, o reikia laimėti karą (su savim/savo vidiniu kritiku), o ne mūšį. Bei žmogui, kuris nusivylė koučingu. Ir ypatingai rekomenduočiau moterims, abejojančioms savimi.

– Viktorija –

Džiuginta Gruodienė
Nori sužinoti daugiau? Susisiek jau šiandien!