Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/naaslt/domains/mentore.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 2630
#1.Flow Consulting sesijos - Mentore.lt
“Flow Consulting” sesija

Sesijos – karjeros ir veiklos plėtojimui.

Dabartinė verslo aplinka reikalauja iš mūsų būti geriausiais visose srityse: idėjų generavimas, komandos formavimas, lyderystė, planavimas, pardavimų ir finansų valdymas. Tapo įprasta daugiaveikla (angl.multitasking). Siekdami karjeros esame įtikėję, kad būtina susitvarkyti su visų užduočių įvairove ir įrodyti, kad visur esame geriausi.

Kokia to pasekmė? Dažniausiai, pervargimas ir net išsekimas, abejonės dėl karjeros ar savivertės, nepažinimas savo striprybių ir nesupratimas, kas iš tikrųjų motyvuoja veikloje.

Ar kada pagalvojai, kaip pasikeistų tavo veikla, jei susikoncentruotum tik į tai, kas yra tavo natūralūs talentai ir stiprybės? Kaip tuomet pasikeistų tavo karjeros kelias ir pasitenkinimas darbu?

Individualią “Flow” konsultaciją sudaro:

1. „Wealth Dynamics“  testas – atliekamas prieš konsultaciją (testas anglų k., trukmė iki 20 min. Yra galimybė testą atlikti ir lietuvių kalba). 

2. Išsami Profilio analizės ataskaita (iki 36 psl.)

3. Konsultacija iki 1 val. trukmės (online arba susitikus). Konsultacijos  pagrįstos verslo eksperto ir futuristo Roger Hamilton sukurta „Wealth Dynamics“ metodika ir skirtos aptarti testo rezultatus siekiant geriau suprasti savo tolimesnį karjeros kelią ir išsigryninti galimus veiksmus. 

Po konsultacijos aiškiai žinosi:

 • =Kokius įgimtus talentus turi, kur ir kaip gali kurti daugiausiai vertės.
 • =Kokia Tavo dominuojanti energija ir kokia veikla labiausiai tinka.
 • =Kokių žmonių reikia Tavo sėkmingai komandai.
 • =Turėsi kelias vertės kūrimo strategijas, kurios padės atrasti savo Tėkmę (ang. Flow).
 • =Susidėliosi asmeninius prioritetus, lemiančius Tavo kasdienius veiksmus ir tolimesnį karjeros pasirinkimą.
 • =Suprasi, kokius žingsnius turėtum atlikti sėkmingos karjeros link.

Tau tai būtina sužinoti, jeigu sieki save geriau pažinti ir:

 • =Esi neseniai tapęs/-usi vadovu/-e arba planuoji juo tapti.
 • =Keiti veiklą ar nori suplanuoti tolimesnę savo karjeros kryptį.
 • =Jau kurį laiką keli klausimus sau dėl turimų stiprybių ir kokią vertę kuri organizacijoje.
 • =Ieškai motyvacijos veikloje arba bandai atsakyti, kas tave motyvuoja.
 • =Svarstai, kuri veikla teiktų daugiausiai pasitenkinimo.

Kam pritaikyta?

Asmenims, esantiems bet kuriame savo profesinio kelio etape ir siekiantiems geriau save pažinti. 

Įmonėms,  formuojant naują komandą ar siekiant, kad esamos komandos nariai geriau pažintų vienas kitą ir veiktų efektyviausiai. 

 

Domina? Įsigyk vieną iš “Flow Consulting” sesijų paketų:

Savojo profilio atradimas „Wealth Dynamics“ pagalba man leido geriau suprasti savo veiksmus, motyvaciją ir būsenas tiek profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime. Žinodama savo profilio bruožus galiu greičiau priimti teisingus sprendimus ir profesinėse situacijose atskleisti savo potencialą. Naujas žinias iškart pradėjau taikyti ir supratau, kad tėkmė yra pasiekiama, kai daugiau pažįsti save.

– Dominyka –

Jaučiau, kad trūksta vadovavimo patirties, kompleksinio mąstymo patirties ir tai paieškų kelias. Ieškojau atsakymų, kaip struktūruoti veiklą ir formuoti komandos veiksmus drauge.

Džiuginta padėjo labai praktiniais patarimais, realiais pavyzdžiais iš savo veiklos vykdymo. Labai rekomenduočiau Džiugintą dėl jos gebėjimo matyti plačiai ir tuo pačiu patarti aiškiai. Užduoti tinkamus klausimus ir nukreipti tinkama linkme. Ačiū

– Andželika –

Norėjosi pagalbos pradedant naujas pareigas, kaip vadovei.

Džiugintos vedama aš pritaikiau keletą gerų praktikų, supratau, kur stringu bendravime su pavaldiniais ir ką turiu pakeisti.

– Ernesta –

Jaučiausi daranti visko daug, bet nieko ypatingo. Kažko lyg trūko iki pilnos savęs.

Mentorystės metu buvau priversta sustoti ir skirti laiko savo gyvenimo revizijai ir vizijai. Su Džiugintos pagalba pavyko į viską pažiūrėti lyg atsitraukus, per atstumą, išsigryninti, kas tikrai svarbu man. Buvau išgirsta ir nukreipta savojo „AŠ“ kūrimui. Ačiū!

– Vaida –

Ačiū Džiugintai už produktyvų laiką!!! Puiki, dėmesinga, įkvepianti ir prie užduočių kreipianti mentorė.

– Evelina –

Džiuginta, pasitelkdama savo puikias įžvalgas ir patirtį, padėjo man išsigryninti karjeros kryptį per mano stipriąsias puses, pagelbėjo išsiskiriant man svarbiausius kriterijus darbe bei keliais praktiniais metodais padėjo išsiaiškinti, kaip priimti sprendimus pasirenkant tam tikrą kryptį.

Esu labai dėkinga ir džiaugiuosi pasinaudojusi šia galimybe susipažinti su šaunia mentore.

– Rasa –

Kiekvienas pokalbis su Džiuginta įkvėpė, ypač mūsų paskutinis pokalbis. Mes labai atvirai pakalbėjom apie meilę ir rūpestį sau. Ji man dar kartą priminė, kaip svarbu skirti laiko sau, ir atlikti mėgstamą veiklą.

Dėl susidariusios situacijos pasaulyje ir Lietuvoje, aš pamiršau rūpintis savimi, užsiverčiau save darbais, ko pasekoje mano dienos tapdavo vis vienodesnės ir liūdnesnės. Po konsultacijos, aš vėl pradėjau rūpintis savimi, ne dėl to, kad reikia. Bet aš galiu ir tai man suteikia tiek daug džiaugsmo.

– Ernesta –

Džiuginta Gruodienė
Nori sužinoti daugiau? Susisiek jau šiandien!